Lloris po ostudném debaklu: Odevzdali jsme se až příliš snadno

Těžko uvěřitelný debakl inkasoval Tottenham na domácím hřišti od Bayernu Mnichov. Po ostudné porážce 2:7 se fanouškům omlouval i gólman Hugo Lloris.

Lloris po ostudném debaklu: Odevzdali jsme se až příliš snadno

Tottenham šel sice brzy do vedení, v půli už ovšem prohrával. A nakonec od Bayernu Mnichov inkasoval potupných sedm branek. Kohouti letos nejsou zatím příliš ve formě, takový průběh utkání ale zřejmě nikdo nečekal.

Po utkání se tak všichni omlouvali, Mauricio Pochettino hovořil o tvrdém direktu a pískající fanoušky plně chápal i francouzský gólman Hugo Lloris, podle kterého se Tottenham až příliš rychle vzdal.

"Cítím se opravdu špatně kvůli fanouškům. Hlavně proto, že jsme se vzdali příliš snadno a skóre bylo poté ještě horší. Je to noc, která nás hodně ovlivní. Teď půjde o charakter a očistu mysli. Další dva zápasy proti Red Star budou klíčové, nemůžeme ztratit další body," podotkl Lloris.

Tottenham má po dvou zápasech jediný bod a krčí se na posledním místě tabulky B. Je tak zřejmé, že proti Red Star musí uhrát plných šest bodů, aby nadále mohl myslet na postup ze skupiny. 

 

"Musíme najít řešení a především soudržnost, která byla naší silnou stránkou v několika posledních letech. Od začátku sezóny jsme neměli zápas, který bychom odehráli se stejnou intenzitou po celý průběh," hledá příčiny Lloris.

 

"Jsme zbyklí hrát způsobem, která vyžaduje hodně energie a soustředění. A na této úrovni vás soupeř potrestá, když takové atributy nemáte. Dnes se cítíme velmi špatně a chceme ukázat reakci v sobotu," odkazoval Francouz na sobotní duel s Brightonem.