Solskjaer připustil lednové posilování, Mandžukič proto zůstává v Turíně

Je velmi pravděpodobné, že chorvatský útočník Mario Mandžukič v zimním přestupovém období zamíří do Manchesteru United. Zřejmě právě kvůli zimnímu přestupu na Ostrovy odmítl přesun do Kataru. 

Solskjaer připustil lednové posilování, Mandžukič proto zůstává v Turíně

Příležitost přestoupit měl Mario Mandžukič do konce září, Katar ale odmítl. Stejně jako dříve v létě Paris St. Germain a Manchester United.

Pod Mauriziem Sarrim nicméně Chorvat nehraje a nebyl zařazen ani do sestavy pro Ligu mistrů. Je tak žřejmé, že v lednu už Mandžukič odejde. A posílit by přitom měl klub, který v létě odmítl - tedy Manchester United.

"Nemusíš být raketový vědec, abys věděl, že chceme v příštím přestupovém období podepsat útočníka. Hledáme kreativitu a góly, ale musí jít o správného hráče. V létě byli někteří k dispozici, ale nenašli jsme toho pravého," uvedl Solskjaer.

Manchester United se v průběhu léta zajímal i o Fernanda Llorenteho, ten nakonec podepsal Neapoli. Další volbou pro zimu poté může být mladý útočník Salcburku Erling Braut Haaland, syn bývalého hráče Manchesteru City Alfe Ingeho.