Liverpool nevyhraje titul ani v této sezoně, předpovídá bývalý útočník Reds

Ačkoliv zatím drtí úřadující šampion Ligy mistrů soupeře za soupeřem a se šesti výhrami ze šesti zápasů vévodí celé Premier League s náskokem pěti bodů na obhajující Manchester City, na dlouho vyhlížený ligový primát by měl čekat také po tomto ročníku.

Liverpool nevyhraje titul ani v této sezoně, předpovídá bývalý útočník Reds

Alespoň si to myslí osmatřicetiletý senegalský internacionál El Hadji Diouf, jenž po MS 2002 přestoupil právě do města Beatles a kromě Reds si v kariéře zahrál také za Sochaux, Rennes, Lens, Bolton, Sunderland, Blackburn, Glasgow Rangers, Lees či Doncaster Rovers.

"Nevidím, že by byli tak dobřeí, jako tomu bylo v minulé sezoně. Tehdy měli velkou šanci vyhrát ittul. Vše měli ve svých rukou, ale pak si ho nechali proklouznout mezi prsty," vyprávěl sedmdesátinásobný reprezentant své země, jenž ukončil profi kariéru před čtyřmi lety.

"Ještě na Vánoce měli náskok sedmi bodů, ale i tak to na Manchester City nestačilo. Myslím, že příležitost jednoznačně prohospodařili," doplnil Diouf, jenž opustil město Beatles v roce 2004. Nejprve na hostování a následně na trvalý přestup.

"Pokud jste za celou sezonu poraženi jen jednou, určitě bystě měli soutěž vyhrát. I proto si je pro mě těžké představit, že budou mít podobnou sezonu, ze které vzejdou jako šampioni. Týmem, který je znovu porazí, bude Manchester City," zavěštil si Afričan.

No, Jürgenu Kloppovi, který už vládne u řeky Mersey necelé čtyři roky, se asi taková slova neposlouchají snadno...