Kaká o Realu: Zidanovi musí být celý Madrid vděčný, Hazard se zvedne

Ricardo Kaká strávil nejlepší roky v AC Milán a někteří mu říkají, že přestup do Realu nebyl zrovna moudrý, to ale brazilský držitel Zlatého míče vždy odmítal a stále se cítí jako Madridista. O situaci svého bývalého klubu se nyní brazilský exreprezentant rozpovídal.

Kaká o Realu: Zidanovi musí být celý Madrid vděčný, Hazard se zvedne

Kaká přitom vzpomíná na své angažmá na San Bernabeu. "Jsme Real Madrid, vyhrávat se musí za jakékoliv situace," říká. Očividně si je vědom obrovského tlaku, kterému hvězdy týmu včetně trenéra Zidana denně čelí. "Zidane je pod velkým tlakem, musí vyhrát Ligu mistrů nebo La Ligu," pokračuje Kaká.

"Úvod sezóny se nepovedl, ale je to výborný tým se skvělým trenérem. Určitě letos něco vyhrají," věří Kaká hráčům Realu. Těch si ale v klubu moc nepamatuje. Ze současného kádru se Kaká potkal pouze s Ramosem, Marcelem, Benzemou, Varanem, Modričem a krátce také s Iscem a Garethem Balem. 

Prosadit se zatím nedokázal Eden Hazard, stomilionová letní posila Realu. "Je to velký hráč pro Real Madrid. V La Lize se určitě prosadí. Musí se adaptovat, poté bude patřit k nejlepším hráčům v La Lize. A zda vznikne rivalita Hazard - Messi? Uvidíme..."