Dúbravka je v Newcastlu šťastný. Vedení jej odmění novým kontraktem

Slovenský gólman Martin Dúbravka po přestupu ze Sparty do Newcastlu předvádí spolehlivé výkony a od vedení si již brzy vyslouží nový a především vylepšený kontrakt. 

Dúbravka je v Newcastlu šťastný. Vedení jej odmění novým kontraktem

Již třetí sezónou plní v Newcastlu roli jedničky. Martin Dúbravka v St. James' Park podepsal smlouvu do roku 2022, vedení klubu jej nicméně za výborné výkony odmění novým a vylepšeným kontraktem.

Dúbravka přitom mohl v létě změnit dres. Údajně jej sledoval Juventus, ten se ale následně domluvil na návratu Gianluigiho Buffona. Ve hře bylo i Paris St. Germain, ani tento velkoklub ale nakonec za Dúbravku nenabídl.

Navíc je docela možné, že by slovenský gólman všechny nabídky odmítl. V Newcastlu je totiž velmi šťastný. "Jsem tady šťastný, takže pokud budu moci zde zůstat déle, bude to skvělé. Od té doby, co jsem sem přišel, se tu ke mě všichni chovají opravdu dobře. Jsem poctěn, že si lidé myslí, že bych to mohl zůstat déle. Je to pro mě velká čest," uvedl třicetiletý gólman.

Ten zároveň potvrdil, že nová smlouva je na stole a doladit zbývá už jen detaily. "Jednáme a jsme blízko. Jsme v neustálem kontaktu a doufám, že to dokážeme vyřešit co nejdříve," řekl majitel šestnácti čistých kont v nejvyšší anglické soutěži.