Klopp překvapil nasazením Origiho. Nyní čeká na výsledky vyšetření

Divock Origi dostal v sobotním utkání proti Newcastlu překvapivě přednost před Robertem Firminem. Kvůli zranění kotníku ovšem nedohrál ani první poločas.

Klopp překvapil nasazením Origiho. Nyní čeká na výsledky vyšetření

Divock Origi dostal nečekanou příležitost a do domácího duelu proti Newcastlu nastoupil od první minuty. Střelecky se ovšem neprosadil a ještě před koncem první půle musel Anfield Road opustit.

Na vině bylo zranění kotníku, které utrpěl po souboji s Miguelem Almirónem. Z trávníku belgický útočník odkulhal a nahradil jej Roberto Firmino, který měl podle předpokládané sestavy začít od první minuty. Jürgen Klopp ale potvrdil, že hráči o sestavě věděli již delší dobu.

 

"Bylo to mé rozhodnutí dát Origiho na levou stranu a nechat hrát Sadia uprostřed. Věděli jsme to již dříve, ale proti takové obraně to dnes nefungovalo. I proto jsme to následně změnili," uvedl na tiskové konferenci manažer Reds Jürgen Klopp.

Ten se po utkání zajímal především o zdravotní stav svého svěřence. Podle prvních odhadů to příliš vážně nevypadalo. "Bohužel si v úvodu utkání nepříjemně pokroutil kotník a musel odejít."

"Všichni doufáme, že to nebude tak vážné. Půjde na rentgen a uvidíme. Je ve velmi dobrém stavu a doufejme, že se zjistí, že je v pořádku," podotkl německý manažer.