Problém pro Kohouty, nová posila bude mimo hru sedm týdnů

Mauricio Pochettino si nedávno postěžoval na transferovou politiku Tottenhamu, nyní jej navíc zasáhla zpráva o zranění jedné z nových posil týmu. 

Problém pro Kohouty, nová posila bude mimo hru sedm týdnů

Tottenham to v rámci přestupových oken nemá vůbec jednoduché, v létě si nicméně přivedl několik zvučných jmen. Z Realu Betis například dotáhl přestup ofenzivního záložníka Giovaniho Lo Celsa, který vyšel Kohouty na 55 milionů liber.

Za londýnský celek toho nicméně argentinský hráč příliš neodehrál a nyní bude mimo hru zřejmě až osm týdnů. V přátelském utkání proti Chile se na začátku druhé půle zranil a ihned musel střídat.

Potíže měl Lo Celso s kyčlí, po utkání nicméně všechny ujišťoval, že nepůjde o zranění závažnějšího charakteru. Opak je ovšem pravdou a Lo Celso bude pravděpodobně mimo hru až do konce října.

Třiadvacetiletý záložník tak vynechá ligové zápasy proti Crystal Palace, Leicesteru, Southamptonu, Brightonu a Watfordu. Hrát by neměl ani v Lize mistrů na úvod proti Olympiakosu a Bayernu Mnichov. Manažer Mauricio Pochettino nicméně věří, že svého krajana bude mít k dispozici 27. října, kdy se Tottenham střetne ve šlágru 10. kola proti Liverpoolu.