Costu mají získat Rudí ďáblové. Nyní promluvil sám hráč

V posledních dnech se začalo mohutně spekulovat o tom, že Douglas Costa v lednu opustí turínský Juventus a připojí se k Manchesteru United. K těmto zprávám se nyní vyjádřil i sám hráč. 

Costu mají získat Rudí ďáblové. Nyní promluvil sám hráč

Zatímco předloni patřil Douglas Costa do základní sestavy Juventusu, loni už tomu bylo jinak. Po sezóně se tak mohutně spekulovalo o jeho odchodu.

Zájem měly především anglické kluby, konkrétně Arsenal a Tottenham. Jeden ze zprostředkovatelů přestupu Costy z Bayernu do Juventusu v roce 2017 Giovanni Branchini nyní prohlásil, že velký zájem měl i Manchester United.

A dodal, že v zimě udělají Rudí ďáblové vše pro to, aby se Costa na Old Trafford přesunul. Jakékoliv spekulace tohoto typu ale nyní odmítl sám hráč.

"Píši, abych popřel dnešní nepodložené zprávy, které uváděly, že jsem jednal o přestupu s některými kluby. Od začátku sezóny jsem si byl jistý, že tu chci zůstat. Chci získat trofeje a pro Juventus obětuji vše včetně mé krve," prohlásil brazilský středopolař.

Ten navíc dodal, že s Branchinim již nemá nic společného. "Junior Mendoza je můj jediný agent a jediná osoba, která mým jménem může mluvit," uzavřel Douglas Costa.