Škriniarův další posun? O hvězdného stopera Interu stojí v Anglii!

Milan Škriniar působí v italské Serii A už tři roky a za tu dobu se stal jedním z nejcennějších obránců na světě. Čtyřiadvacetiletý slovenský reprezentant se dostal do hledáčku Manchesteru City, které se jej bude chtít získat podle všeho už v lednu.

Škriniarův další posun? O hvězdného stopera Interu stojí v Anglii!

Škriniar působil čtyři roky v A týmu MŠK Žilina, poté přestoupil do Sampdorie Janov, kde strávil jednu sezónu s Patrikem Schickem. Právě Schick v útoku a Škriniar v obraně byli tahouny janovského týmu a oba si vystříleli, respektive vybránili, lepší angažmá, Schick se poté přestěhoval do AS Řím a Škriniar do Interu Milán.

Škriniarovi se v Interu ale daří o poznání lépe než českému reprezentantovi v Římě, který navíc zamířil hostovat do Lipska. Slovenský stoper patří k nejlepším na světě a vzhledem k jeho věku je velmi atraktivním zbožím pro nejeden velkoklub. Největší zálusk má na něj podle všeho Manchester City, který vede Pep Guardiola.

Podle CalcioMercato se jej Citizens pokusí ulovit v lednu, bude to pro ně ale velmi obtížný úkol. Inter se totiž svého defenzivního pokladu nechce vzdát a ani samotnému hráči se po dvou a půl letech ze San Sira stěhovat nechce. Antonio Conte mu totiž slíbil, že bude pro Inter velmi důležitým hráčem...