Hráli jsme pod své možnosti, mrzí trenéra německé reprezentace

Německá reprezentace už pět let nezažila úspěch, od vítězství na mistrovství světa v Brazílii Němci v semifinále Euro 2016 podlehli Francii a v Rusku vypadli svěřenci Joachima Löwa už v základní skupině.

Hráli jsme pod své možnosti, mrzí trenéra německé reprezentace

V kvalifikaci na mistrovství Evropy byli naši západní sousedé nalosováni do jedné skupiny s Nizozemskem. Jedná se tak o derby. To první už ale Němci stihli prohrát. Vítězný gól Nizozemci vstřelili v 79. minutě, zápas nakonec skončil 2:4. Kouč Löw samozřejmě s výkonem spokojený nebyl.

"Jsem zklamaný, hráli jsme pod naše technické možnosti," mrzí trenéra, který Německou reprezentaci dovedl k vítězství na mistrovství světa před pěti lety. "Vedli jsme, ale neměli jsme utkání pod kontrolou. Nizozemci byli silní a zaslouženě vyhráli," mrzelo kouče Němců.

Jedna vlaštovka ale jaro nedělá a Německo navzdory prohře s Nizozemskem se na mistrovství Evropy s největší pravděpodobností kvalifikuje. Zvlášť vzhledem k tomu, že je turnaj rozšířený na 24 týmů. Je možné, že pokud Die Mannschaft na turnaji selže, tak z reprezentačního mužstva odejde i kouč Joachim Löw.