Lovren zůstává v pohotovosti, Římané se rozhodují

Dejan Lovren ví, že za Liverpool už toho příliš neodehraje. Proto by rád změnil působiště a opět nastartoval svou kariéru. O jeho osudu se nyní rozhoduje, se svou nabídkou váhá AS Řím.

Lovren zůstává v pohotovosti, Římané se rozhodují
AS Řím svou defenzivu zcela jistě posílí. Není ale jasné, o koho. Ve hře je Dejan Lovren a taktéž Daniele Rugani z turínského Juventusu. Ten by mohl dorazit za 5 milionů eur na roční hostování, součástí by ale byla povinná opce na přestup ve výši dalších pětadvaceti milionů.

A právě to je jeden z problémů. Římané by totiž raději brali roční hostování a případnou možnost získat Ruganiho natrvalo. Do hry o beka Staré dámy tak nyní vstoupilo Monako a je možné, že bude úspěšnější.

Římané se ale nadále rozhodují. Lovren by podle anglických zpráv stál 15 milionů liber, zároveň už ale má třicet let, zatímco Rugani pětadvacet.

Pro Lovrena nicméně hovoří fakt, že má pětiletou zkušenost z Anfield Road, která by se jistě týmu z hlavního města Itálie hodila. Momentálně je Dejan Lovren nemocný a do evropského Superpoháru nenastoupí. Zřejmě by ovšem nehrál ani tak, jelikož vedle Virgila van Dijka své místo našli Joe Gomez a Joel Matip.

"Nemám tušení. Uvidíme, co se stane," odpověděl Jürgen Klopp na otázku, jak to vypadá s budoucností chorvatského reprezentanta.