Sturridge má několik nabídek, mohl by si zahrát i Ligu mistrů

Daniel Sturridge má po konci v Liverpoolu nabídek dostatek, stále se ovšem nerozhodl, v jakém klubu bude působit. Anglický útočník by si nicméně mohl v letošní sezóně zahrát i Ligu mistrů.

Sturridge má několik nabídek, mohl by si zahrát i Ligu mistrů
Nabídek má Daniel Sturridge opravdu dostatek. Podle anglických médií se o brzy třicetiletého útočníka zajímá rovná desítka klubů.

O hráče je zájem po celé Evropě, stát o něj má Bologna, Real Betis, Leganés, Real Valladolid, Marseille či Frankfurt. Sturridge by ale mohl hrát i Major League Soccer, s nabídkou údajně přišlo DC United a v posledních hodinách také Philadelphia Union.

Nejvážnějšími zájemci jsou ale turecké Fenerbahce a italská Atalanta. Turecký celek hráči nabízí 3 miliony eur ročně, takovou sumu Atalanta dát nemůže. Podle The Times tak nabídla 1,4 milionů eur plus bonusy.

Hlavním bonusem by ale pro anglického kanonýra byla účast v Lize mistrů. Celek z Bergama totiž obsadil v loňské sezóně Serie A třetí pozici a vybojoval si tak základní skupinu Ligy mistrů. A právě ta by nakonec mohla rozhodnout o osudu bývalého střelce Liverpoolu.