Mourinho bude spolupracovat se SkySports, hned v úvodu na něj čeká šlágr

K trénování se dosud nevrátil, v následujících měsících tak José Mourinho bude konzultantem pro televizní stanici SkySports. A začne šlágrem úvodního kola Premier League.

Mourinho bude spolupracovat se SkySports, hned v úvodu na něj čeká šlágr
Bývalý manažer Chelsea a Manchesteru United bude ve studiu SkySports vykonávat pozici experta a konzultanta. Hned první utkání bude pro něj speciální, neboť bude hodnotit duel mezi Chelsea a Manchesterem United.

Společně se bude v následujících měsících potkávat s Garym Nevillem, Jamiem Carragherem, Graemem Sounessem a Jamiem Redknappem. Friday a Saturday Night Football bude nadále uvádět Kelly Cates, Super Sunday a Monday Night Football poté ve studiu uvede David Jones.

"Premier League je pro mě speciální soutěž, která vyžaduje hodně tvrdé práce, abyste ji vyhráli. A nemůžete spustit oči z každého jednoho zápasu. SkySports je pro mě domovem Premier League a velmi mě těší, že se mohu připojit k tomuto týmu a vysvětlit, co se stalo v každém utkání," uvedl ke své nové práci portugalský manažer.

"SkySports má skvělý tým, ale to nejlepší se nyní zlepšilo díky příchodu Josého. Byl úspěšný všude, kam přišel. A těšíme se na jeho poznámky a názory. Je to osvědčený vítěz a jsme rádi, že ho máme v našem týmu," doplnil šéf fotbalové sekce SkySports Gary Hughes.