Alisson má poraněné lýtko, Superpohár vynechá

Hned v úvodu sezóny musí Liverpool řešit nepříjemnou událost. Nováčka soutěže sice bez potíží porazil, přišel ale o svou brankářskou jedničku.

Alisson má poraněné lýtko, Superpohár vynechá
Alisson musel ze hry odstoupit ve 39. minutě za stavu 3:0 poté, co se při odkopu zranil. Původně to vypadalo na poranění kolena, podle vyjádření Jürgena Kloppa jde ale o zranění lýtka.

"Je to zranění lýtka. Cítil, jako by jej něco zasáhlo zezadu. Nebude připraven na středu, to už mohu říci," uvedl Klopp na pozápasové tiskové konferenci s tím, že Alisson nenastoupí do evropského Superpoháru proti Chelsea.

Příležitost tak dostal Adrián, který se k Liverpoolu přitom připojil teprve na začátku týdne, kdy po konci ve West Hamu podepsal kontrakt s Reds jako volný hráč.

"Není to dobré, ale najdeme řešení," podotkl Klopp. Následně se vyjádřil i sám Alisson. "Děkuji Vám všem za zprávy. Vrátím se co nejdříve a silnější," uvedl na Twitteru.

Po Superpoháru se Liverpool utkání se Southamptonem a je nepravděpodobné, že by Alisson v bráně stál. "Musíme vidět, jak je to vážné. Je to lýtko. Nemohl pokračovat, což není dobré znamená. Je zraněn, ale nemohu říci, jak vážně. To uvidíme až po vyšetření," dodal německý manažer.