United nechají Pogbu jít, místo něj může přijít hvězda Lazia

Manchester United podle posledních informací přeci jen svolí k odchodu Paula Pogby. Místo něj si Rudí ďáblové plánují pořídit Sergeje Milinkoviče-Saviče.

Paul Pogba několikrát zopakoval, že chce přijmout novou výzvu. A ačkoliv měl včera Ole Gunnar Solskjaer požádat Francouze o setrvání v Manchesteru, nyní může být vše jinak.

United prodají Pogbu do Realu Madrid a místo něj mají v plánu pořídit si Sergeje Milinkoviče-Saviče z římského Lazia. Podle Sky Italia nabízí za srbskou hvězdu 72 milionů liber, očekává se ale, že tato nabídka se s úspěchem nesetká.

Již dříve totiž prezident Lazia Claudio Lotito prohlásil, že za čtyřiadvacetiletého středopolaře bude požadovat sumu 90 milionů liber. A z této částky nesleví ani jedinou libru.

Kromě Milinkoviče-Saviče chce Solskjaer do zálohy i Bruna Fernandese ze Sportingu, Seana Longstaffa z Newcastlu a také Maria Leminu ze Southamptonu.

Do obrany si poté vedení Rudých ďáblů vyhlédlo Nikolu Milenkoviče z Fiorentiny. O něj měl zájem již José Mourinho, před možnou nabídkou jej ale vedení v prosinci propustilo.

Přestup ovšem také bude dosti nákladný. Již loni předseda Fiorentiny Mario Cognigni uvedl, že odmítl nabídku ve výši šestatřiceti milionů liber. Dnes by měl hráč stát okolo padesáti milionů liber. Nezapomínejme závěrem ani na Harryho Maguirea. United chystají vylepšenou nabídku, 70 milionů liber totiž Leicesteru na úvod nestačilo.