Arsenal má smůlu, Praet bude následovat Péreze

Arsenal má velké plány, Dennise Praeta do svého týmu ale pravděpodobně nepřivede. Belgický záložník by měl místo toho následovat Ayoze Péreze.

Arsenal má smůlu, Praet bude následovat Péreze
O Dennise Praeta měl velký zájem Arsenal. Ten chtěl spolu s ním získat i Joachima Andersena. Praet už v Londýně své štěstí zkoušel jako teenager, do prvního týmu Gunners se ale tehdy neprosadil.

A ani letos se zřejmě do Arsenalu nepodívá. Získat by jej totiž podle italských médií měl Leicester. Ten si v létě pořídil Ayoze Péreze a taktéž Youriho Tielemanse, se kterým se Praet potkal v belgické reprezentaci.

Hráč, jenž v loňské sezóně vstřelil za Sampdorii dvě branky a přidal tři asistence, ale má také možnost setrvat v Itálii. Jedním ze zájemců je totiž AC Milán. "Existují i další kluby, které jej chtějí získat. A jedná se o zahraniční kluby," uvedl jeho agent s tím, že v případě setrvání v Itálii bude nastupovat právě za AC Milán.

Stát by měl pětadvacetiletý záložník něco málo přes 15 milionů liber. Kromě Arsenalu, Leicesteru a AC Milná se o něj zajímá taktéž španělská Valencia.