Fábregas: Sarri je velmi tvrdohlavý kouč

Césc Fábregas se pod Mauriziem Sarrim neprosadil a v lednu proto z Chelsea odešel. Nyní do médií přišel španělský středopolař s malou výtkou.

Fábregas: Sarri je velmi tvrdohlavý kouč
V sezóně 2017/18 nastoupil do dvaatřiceti ligových utkání, v průběhu uplynulé sezóny ale dostal jen šest příležitostí. Proto se Césc Fábregas rozhodl pro odchod, v lednu zamířil do Monaka a tradičnímu francouzskému klubu pomohl k záchraně.

Nyní se španělský středopolař vyjádřil na adresu italského manažera Maurizia Sarriho, jenž má stále blíže a blíže k angažmá v turínském Juventusu.

"Je velmi pověrčivý a svým způsobem velmi tvrdohlavý. Je to manažer s vlastními nápady a moc se od nich nepohne," řekl Fábregas anglickým médiím.

"Má představu, jak chce hrát fotbal a nehýbá s tím. Bez ohledu na to, co mu řeknete, bez ohledu na to, co mu radíte, bez ohledu na to, jaký je Váš názor, on to nikdy nezmění. Udělal to tak, jak se mu to líbí. Má svou vlastní vizi fotbalu a nakonec je tam, kde je. Takže to musíme respektovat," dodával na adresu Itala Fábregas.

Španěl se vyjádřil i ke Franku Lampardovi, který by podle některých informací mohl Chelsea převzít. "Myslím, že udělal opravdu působivou práci na to, že to je jeho první taková práce. Změnil mnoho věcí. Měl složitou sestavu, starší tým plný hráčů na konci roku bez smlouvy. Obnovil ale kompletně celý tým, vzal si k sobě mladé hráče. Hrál agresivním stylem, útočil. Myslím, že si vedl velice dobře," doplnil.