El Ghazi se definitivně přesouvá do Aston Villy

Anwar El Ghazi si vybojoval smlouvu v Aston Ville. V tomto klubu loni hostoval z francouzského Lille, nyní zde podepsal čtyřletý kontrakt.

El Ghazi se definitivně přesouvá do Aston Villy
Anwar El Ghazi byl nedílnou součástí úspěchu Aston Villy. V boji o postup do Premier League vstřelil ve Wembley úvodní gól utkání, jeho tým nakonec Derby porazil 2:1.

Celkem za Aston Villu odehrál El Ghazi 37 utkání, ve kterých si připsal šest branek. Po sezóně se měl vrátit do francouzského Lille, nováček Premier League ale uplatnil opci a získal tak El Ghaziho natrvalo.

S hráčem podepsal čtyřletý kontrakt a do Francie poputuje dosud nezveřejněný obnos financí. "Anwar všem ve Wembley dokázal, jak dobrým hráčem pro Aston Villu může být. Je připraven na Premier League a je to mladý hráč, který má obrovský potenciál," prohlásil manažer klubu Dean Smith.

"Nyní je na mě a na samotném Anwarovi, aby byl tento potenciál naplněn. Neboť jej má zcela nepochybně. Pro náš tým to bude pro příští sezónu skvělý doplněk," dodal Smith.

El Ghazi, jenž přešel do Lille z Ajaxu v roce 2017, je druhou posilou Aston Villy v tomto přestupovém oknu. Z Birminghamu získala křídelníka Jotu, opačným směrem putoval Gary Gardner.