Bakayoko odcházet nemíní, podle bratra hledá stabilitu

Loňskou sezónu sice strávil na hostování v Itálii, záložník Tiemoué Bakayoko ale podle svého bratra a agenta v jedné osobě Chelsea opouštět nechce

Bakayoko odcházet nemíní, podle bratra hledá stabilitu
Klub už opustil Eden Hazard, odejít má i manažer Maurizio Sarri. Chelsea navíc nemůže kvůli trestu v následujících dvou přestupových oknech nakupovat.

Z hostování se ale vrací čtyřiadvacetiletý záložník Tiemoué Bakayoko, jenž loňskou sezónu strávil na hostování v AC Milán. Nakonec si nevedl vůbec zle, využil zranění Lucase Biglii a Giacoma Bonaventury a odehrál celkem 41 utkání. Milánu pomohl k páté pozici a účasti v Evropské lize, nevyhnul se ovšem také několika problémům.

Nyní se tak vrací do Londýna, kde by velmi rád zůstal. Bakayoko, jenž přišel v roce 2017 z Monaka jako druhá nejdražší posila Blues, totiž hledá stabilitu a láká jej především Liga mistrů.

"Existují docela zajímavé kluby, které se na něj ptaly, ale dáváme přednost Chelsea. Víme, že Chelsea bude v Lize mistrů a my hledáme stabilitu. Tiemoué se rozhodl v klubu zůstat," řekl pro L´Equipe Abdoulaye Bakayoko, jeho bratr a agent v jedné osobě.

Dodejme, že smlouvu má na Stamford Bridge do léta roku 2022.