Bolí to, co jiného mohu říci, prohlásil Kane po neúspěšném týdnu

Kvůli zranění kotníku dlouho nehrál, ve finále Ligy mistrů a v semifinále Ligy národů ovšem nechyběl. Oba zápasy ale anglický útočník prohrál a na uplynulé dny tak rozhodně příjemné vzpomínky mít nebude.

Bolí to, co jiného mohu říci, prohlásil Kane po neúspěšném týdnu
Osm týdnů kvůli zranění kotníku nehrál, do dvou nejdůležitějších zápasů sezóny ale naskočil. Ve finále Ligy mistrů odehrál plnou porci minut, do semifinále Ligy národů proti Nizozemsku naskočil od druhé půle.

Ani jeden duel ovšem Harrymu Kaneovi nevyšel podle představ a dva nejdůležitější zápasy sezóny prohrál. Anglickým médiím tak potvrdil, že uplynulé dny budou v jeho hlavě delší dobu.

"Bolí to, hodně to bolí. Samozřejmě, tento týden mohl být odlišný. Jako profesionální sportovec o takových týdnech sníte, sníte o zvedání trofejí a o vítězných zápasech," prohlásil zklamaný anglický útočník.

"Takže v litě to bude bolet, není to něco, co se z hlavy vyžene jen tak. Ale myslím, že je důležité, nejen pro mě, ale i pro další hráče, kteří to měli těžké, osvěžit co nejvíce svou mysl a taktéž tělo."

"Samozřejmě to hrozně rychle uteče a než se nadějete, budeme opět v Premier League. Ale bolí to, nic jiného nemůžu říct. Chci vyhrávat vždy, ale nebyl to náš týden. Jako sportovec se k tomu musíte postavit čelem a jediná věc, kterou můžete udělat, je se z toho poučit,"
dodal Harry Kane.