Splnil se mi sen, prohlásil Hazard po podpisu v Realu Madrid

Eden Hazard podepsal v Realu Madrid pětiletou smlouvu, oficiálně bude ale fanouškům představen až 13. června po reprezentačním bloku.

Splnil se mi sen, prohlásil Hazard po podpisu v Realu Madrid
Osmadvacetiletý záložník se dočkal, s Realem Madrid podepsal pětiletou smlouvu. Představen nicméně bude až 13. června, tedy po reprezentačních povinnostech.

Podle všeho by Bílý balet za Hazarda mohl zaplatit až 130 milionů liber, překonal by tak dosavadní klubový rekord. Sám Hazard se během reprezentačního bloku rozloučil s Chelsea prostřednictvím Twitteru.

"Teď už víte, že se připojím k Realu Madrid. Není žádným tajemstvím, že to byl můj sen od té chvíle, kdy jsem byl mladý kluk a vstřelil zrovna svůj první gól," uvedl Hazard.

"Kluby dosáhly dohody, doufám, že chápete, že jsem musel pokračovat v další kapitole. Každý z Vás pokračuje v další kapitole, když máte možnost následovat své sny," podotkl.

"Odchod z Chelsea byl největším a nejtěžším rozhodnutím v mé dosavadní kariéře. Chci, aby každý věděl, že jsem miloval každý okamžik v Chelsea a že jsem nejednou zvažoval, že bych tento klub nikdy neopustil," dodal belgický středopolař.