Mata dostal nabídku nové smlouvy, dva hráči končí

Juan Mata dostal možnost setrvat v Manchesteru United, od vedení klubu má na stole nabídku nového kontraktu. Vedení United nicméně oznámilo i několik definitivních odchodů.

Mata dostal nabídku nové smlouvy, dva hráči končí
Juan Mata přišel do Manchesteru United v lednu před pěti lety a letos mu po konci sezóny vypršel kontrakt. Jako volný hráč může jednat s jakýmkoliv klubem a podle anglických médií má blízko k dohodě s Barcelonou.

Od vedení Rudých ďáblů nicméně nyní dostal nabídku nového kontraktu a může se tak ještě rozhodnout pro setrvání v Manchesteru. Dodejme, že jednatřicetiletý španělský záložník letos naskočil do dvaatřiceti duelů, ve kterých si připsal šest branek.

V týmu naopak s naprostou jistotou končí Antonio Valencia a taktéž Ander Herrera. Valencia strávil v Manchesteru United deset let po svém příchodu z Wiganu, letos ale odehrál jen devět utkání a již před koncem sezóny bylo zřejmé, že novou smlouvu nedostane.

Herrera potvrdil svůj odchod v květnu, kdy na Twitteru zveřejnil video. Na něm taktéž uvedl, že se domluvil na smlouvě s Paris St. Germain.

Kromě této dvojice končí v klubu i James Wilson a Regan Poole. Oba hráči ale putovali v minulosti po hostováních.