Pogba a Sánchez odejdou, má jasno Evra

Patrice Evra se upřímně rozpovídal o tom, kdo podle něj v létě opustí Manchester United. Na odchod favorizuje především Paula Pogbu a Alexise Sáncheze.

Pogba a Sánchez odejdou, má jasno Evra
Patrice Evru po sezóně vyzpovídal jeho bývalý parťák Gary Neville. Evra se domnívá, že konečná šestá pozice bude znamenat odchody několika hráčů.

Jedním z nich má být i Paul Pogba. "Nechci vinit všechny hráče, protože si myslím, že někteří hráči jsou tady a ani oni sami nevědí, proč tady jsou," řekl Evra úvodem a poté již přešel na svého krajana.

"Myslím, že Pogba odejde. Musíme totiž cítit lásku, pokud někde hrajete. A také musíte být angažovaní. Pokud se Paul rozhodne zůstat ještě rok, nebo zůstane ještě několik let, možná si jej fanoušci United zamilují. Protože Paul je angažovaný. Není to tak, že ho chci chránit. Ale incidenty podobné tomu z neděle Paula zabíjí," poukázal Evra na pískot fanoušků vůči Pogbovi.

Odejít by dle Evry měl i Sánchez, podle něj přišel do United jen kvůli penězům. "Někteří hráči přicházejí jen kvůli penězům, nebojím se to říci. Nemám proti němu nic, ale Sánchez je poté, co jsem viděl dohodu, tím hráčem. Hned jsem si pomyslel, že historie Manchesteru United právě klesla," prohlásil Evra.

"Mohl jít do Manchesteru City. Nabízeli méně peněz, ale hrál by lepší fotbal. Je mi to líto, ale City hraje lepší fotbal a pod Guardiolou se neustále zlepšuje," pochválil mistra Evra.

"Takže chci vědět, jaký je skutečný důvod, proč si vybral United. Neříkejte mi, že miloval Manchester United, když byl dítě. Šel k nám kvůli penězům, nebo chtěl být číslem jedna, vzít si dres s číslem 7 a být hvězdou," dodal Patrice Evra.