Klopp byl potěšen výkonem, Wijnaldum si zaslouží absolutorium

Liverpool v poklidu porazil Bournemouth a vrátil se na první pozici ligové tabulky. Jürgen Klopp tak byl s výsledkem spokojen, potěšil jej ale i předvedený výkon.

Klopp byl potěšen výkonem, Wijnaldum si zaslouží absolutorium
Úvod utkání sice byl poměrně nervózní, po první brance ale z hráčů Liverpoolu vše spadlo. Nakonec Reds porazili Bournemouth rozdílem třídy, zvítězit ale mohli i o vyšší počet branek.

Jürgen Klopp samozřejmě s výsledkem spokojený je, těšila jej ale také předvedená hra. "Je úplně normální, když lidé diskutují o našich výsledcích, pokud s nimi nejsou spokojeni. My jsme ale nebyli spokojeni především s výkony. Chtěli jsme na to reagovat návratem na správnou cestu a živelným výkonem," zmínil po utkání manažer Reds.

"Bournemouth začal dobře, ale našim plánem bylo hrát živelně a rozbíjet jejich linie. Byli jsme velmi flexibilní ve vytváření šancí a vstřelili jsme nádherné góly. Bránili jsme dobře a útočili stejně tak," neskrýval svou spokojenost Klopp.

Radost mu udělal také nizozemský středopolař Georiginio Wijnaldum. Toho v posledních dnech trápily zdravotní potíže, ke všemu se navíc přidaly i žaludeční problémy.

"Gini přes noc nespal s týmem na hotelu. Měl průjmy a dva dny zpátky dokonce zvracel. Po těžké noci se ale cítil dobře a tak s námi trénoval. Vzhledem k těmto okolnostem odehrál perfektní zápas," dodal k jeho osobě Jürgen Klopp.