Zničený Karius: Děkuji za podporu, vrátíme se silnější

Loris Karius ve finále Ligy mistrů dvakrát hrubě chyboval a poslal trofej pro vítěze této prestižní soutěže Realu Madrid. Po utkání se tak všem fanouškům omluvil.

Loris Karius finálové střetnutí proti Realu Madrid absolutně nezvládl. Nejprve rozehrál míč do nohy Karima Benzemy, následně pustil lehkou ránu Garetha Balea.

Právě Karius tak daroval Realu Madrid třetí triumf v Lize mistrů v řadě. Není tak divu, že po finále velmi dlouho plakal a na Ukrajině prožil bezesnou noc. Na druhý den se všem fanouškům omluvil.

"Nevím, co se stalo. Mrzí mě, že jsem prohrál finále. Kluci se mě snažili v kabině povzbudit, ale já se můžu jen omluvit," uvedl Karius. Na Twitter poté zveřejnil omluvu pro všechny fanoušky.

"Dnes jsem prožil bezesnou noc. Scény stále projíždějí mou hlavou. Je mi nesmírně líto mých spoluhráčů, fanoušků a všech zaměstnanců. Vím, že jsem udělal dvě obrovské chyby a nechal v tom úplně všechny. Rád bych vrátil čas, ale není to možné. A je to ještě horší, protože jsme měli pocit, že Realu Madrid můžeme porazit. Byli jsme ve hře nesmírně dlouhou dobu. Děkuji našim neuvěřitelným fanouškům, kteří přicestovali do Kyjeva a podrželi mě i po skončení zápasu. Neberu to za samozřejmé, znovu jsme mi ukázali, jaká jsme velká rodina. Vrátíme se silnější, děkuji," napsal na Twitter německý gólman.