Conte má za to, že ani FA Cup k setrvání v Chelsea stačit nemusí

Manažer Chelsea Antonio Conte si svou pozicí jistý není. V rozhovoru před finále FA Cupu uvedl, že ani získaná trofej k setrvání v klubu stačit nemusí.

Conte má za to, že ani FA Cup k setrvání v Chelsea stačit nemusí
Antonio Conte na rozdíl od Josého Mourinha a Claudia Ranieriho přežil sezónu, ve které obhajoval mistrovský titul. I tak ale může být vyhozen, konkrétně po finále FA Cupu.

Chelsea obsadila až pátou pozici, nyní tak bude hrát alespoň o trofej v FA Cupu. Ani ta ale podle Itala stačit nemusí. "Někdy můžete vyhrát, ale stejně vás vyhodí, protože k tomu mají důvod," řekl před finále proti Manchesteru United.

"Mohu s jistotou říci, že to bude můj poslední zápas v této sezóně. Poté nemohu nic říct, protože jak dobře víte, mám smlouvu ještě na rok a jsem odhodlaný nadále pracovat. V minulé sezóně jsme byli hrdinové. A nyní nevím, co pro fanoušky jsme. Ale nezajímá mě to a je mi to jedno," uvedl tvrdě Conte.

"Nic se nezměnilo, můj závazek byl vždy stejný. Možná, že jsme v této sezóně pracovali ještě tvrději než v té minulé. Nevím, jestli se něco změnilo, ale v mé duši a v mém srdci jsem hrdina, protože jsem pracoval na 120 procent a dokázal jsem vyřešit problémy," podotkl Conte.