Jdeme bojovat za naše sny, uvedl před odvetou Ligy mistrů Klopp

Jürgen Klopp si před dnešní odvetou semifinále Ligy mistrů proti římským Vlkům nepřipouští, že by jeho tým do finále nepostoupil. Přesto moc dobře ví, že na Liverpool dnes nic jednoduchého nečeká.

Jdeme bojovat za naše sny, uvedl před odvetou Ligy mistrů Klopp
Jürgen Klopp se svým Liverpoolem v prvním utkání AS Řím zcela deklasoval, v závěru ale dvakrát inkasoval a tak rozhodnuto stále není.

"Na Anfieldu jsme hráli skvěle, vedli 5:0, ale poté dvakrát inkasovali. Po konečném hvizdu si tak někteří lidé mysleli, že jsme prohráli. Ale to se nestalo," řekl na tiskové konferenci Jürgen Klopp.

"Jsme zde zaslouženě. Hráči nám dali příležitost svými výkony a přístupem a my nyní bojujeme za naše sny," podotkl Klopp. "Řím potřebuje vyhrát 3:0, což je dost velký výsledek. My ale chceme bojovat o velké věci a právě proto jsme dnes tady. Je to zápas na nádherném stadionu, v nádherném městě a proti silnému soupeři," ocenil svého dnešního soka německý manažer.

Ten věří, že jeho tým do finále postoupí. "Nejsme Chelsea a ani Barcelona, na zápas jsme připraveni. Nemyslím si, že už ve finále jsme, ale rozhodně jsme v dobré pozici. Jsme na tom lépe, než jsem si před dvojzápasem myslel," doplnil přítomným novinářům Klopp.