Klopp po výhře v Lize mistrů nad Citizens připomněl výkon Dortmundu proti Realu

Jürgen Klopp po prvním čtvrtfinálovém utkání proti Manchesteru City neskrýval nadšení, jedním dechem ale přiznával, že rozhodnuto ještě není. Připomněl při tom svou zkušenost z dob, kdy vedl Borussii Dortmund a v Lize mistrů čelil Realu Madrid.

Klopp po výhře v Lize mistrů nad Citizens připomněl výkon Dortmundu proti Realu
Liverpool v prvním čtvrtfinálovém utkání proti Manchesteru City odvedl skvostný výkon. V první půli především v útoku, v té druhé především v obraně.

"Byly to dva rozdílné poločasy. V tom prvním jsme byli aktivní ve všech aspektech hry, využívali jsme prostor na hřišti a podařilo se nám vstřelit tři úžasné góly. Ve druhé půli jsme hlavně bránili, ale ne tak hluboko. Soupeři jsme nepustili k jediné střele na branku, z čehož jsem šťastný," uvedl Klopp po utkání.

"Je pravda, že po zisku míče jsme mohli hrát více fotbal. Vidím tak stále prostor na zlepšení. Nejdůležitější je ale výsledek. Vyhráli jsme 3:0 a je to skvělé, každý ale ví, že rozhodnuto určitě není," pokračoval Klopp, který jedním dechem připomněl svou zkušenost z dob, kdy vedl Borussii Dortmund.

"Před několika lety jsem hrál s Dortmundem proti Realu Madrid. U nich jsme prohráli 3:0 a každý říkal, že je rozhodnuto. Doma jsme ale vyhráli 2:0 a měli jsme několik dalších možností. Klidně jsme tak mohli vyhrát," zmínil německý manažer.

Ten poté doplnil, že stále jde pouze o první poločas. "Tento zápas má 180 minut, stále jsem jen v půli. Nikdo netancuje a neraduje se z výsledku. Jak říkám, jsme teprve v polovině," dodal Jürgen Klopp.