Návrat Wilsherea do reprezentace se odkládá, znovu si poranil koleno

Jack Wilshere se do anglické reprezentace zatím nevrátí. Podle trenéra Garetha Southgatea má záložník Arsenalu zraněné koleno. Jedním dechem ale dodal, že o nic vážného by jít nemělo.

Návrat Wilsherea do reprezentace se odkládá, znovu si poranil koleno
Naposledy Jack Wilshere za anglickou reprezentaci nastoupil na ME 2016 proti Islandu, naposledy se pak v reprezentaci objevil téhož roku v listopadu, kdy zápasy proti Skotsku a Španělsku proseděl na lavičce.

V Arsenalu má ale letos velice solidní formu a tak jej Gareth Southgate nominoval pro přátelské zápasy proti Nizozemsku a Itálii. Wilshere je ale s největší pravděpodobností vynechá.

Záložník Gunners si totiž opět poranil koleno, podle trenéra ale nejde o nic vážného. "Není to specifické zranění a zároveň to pro něj není nijak nové zranění. Vše by se mělo dát do pořádku během několika následujících dní," uvedl na tiskové konferenci Southgate.

"Je dobře vycvičen. V posledních dvou letech byl často zraněn, jeho cesta se ale ubírá dobrým směrem. Je velmi zklamaný, že dnes nenastoupí," uvedl Southgate a dal tak naději, že by se Wilshere mohl objevit ve druhém přípravném zápase. Ten se bude hrát v úterý.