Giggs je před premiérou na lavičce Walesu nervózní, proti Číně očekává těžké střetnutí

Ryan Giggs už ve čtvrtek prožije svou premiéru na lavičce Walesu. Čelit bude Číně a rozhodně neočekává jednoduchý zápas. Giggs navíc přiznal, že před úvodním výkopem je pořádně nervózní.

Giggs je před premiérou na lavičce Walesu nervózní, proti Číně očekává těžké střetnutí
Ryan Giggs se v lednu stal novým manažerem Walesu a nyní jej čeká úvodní zápas, ve čtvrtek změří síly s Čínou. A bývalý záložník Manchesteru United přiznal, že před zápasem je velmi nervózní.

"Jako hráč jsem nervózní nebyl. Ve vedení týmu je to ale jiné, protože je spousta věcí, na které můžete a musíte myslet. Jako hráč jste docela soběstačný, ale jako manažer vždy přemýšlíte. Co jste zapomněli? Co se dá zlepšit?," uvedl Giggs na tiskové konferenci.

"Je to úplně jiné, než být hráčem. Hodnotím, co jsem udělal dobře a co jde udělat lépe, se svými spolupracovníky se snažím pracovat co možná nejlépe," pokračoval Giggs, který se ve čtvrtek utká s Čínou a také Marcelem Lippim, který domácí reprezentaci vede.

"Příprava byla dobrá, nyní nás ale čeká těžký zápas proti Číně, která má skvělého manažera. Bude to těžké nejen kvůli tomu, kdo Čínu vede. Hrají také doma a podle videa víme, že jsou velmi agresivní směrem dopředu," dodal Ryan Giggs.