Mané se střelecky probudil, důležitější je ale podle něj výkon týmu

Sadio Mané střelecky ve včerejším utkání Ligy mistrů proti Portu explodoval, portugalskému celku nasázel tři branky a stal se jasnou hvězdou první osmifinálové bitvy. Podle senegalského útočníka je ale důležitější perfektní výkon celého týmu.

Mané se střelecky probudil, důležitější je ale podle něj výkon týmu
Sadio Mané začal sezónu skvěle, v prvních třech zápasech se dokázal trefit a zdálo se, že v poklidu naváže na předchozí ročník, ve kterém dohromady zapsal třináct branek.

To se mu sice podaří, v posledních týdnech se ale senegalskému útočníkovi příliš nedařilo. Včera se ale Mané konečně zabral a hattrickem pomohl sestřelit v Lize mistrů Porto.

Mané nicméně svůj hattrick nijak nepřeceňoval, místo toho vyzdvihl sílu celého týmu. "Dnes jsme hráli dobře od začátku až do konce. Měli jsme spoustu šancí a já dal tři branky. Důležitější je ale tým, který hrál skvěle," uvedl po včerejším utkání pro SkySports Sadio Mané.

"Vždycky se snažím být lepší a lepší. Někdy to funguje, někde ne, ale vždy pracuji tvrdě, protože to je má práce," uvedl dále ke své osobě Senegalec.

Kromě něj se do střelecké listiny zapsal i Mohamed Salah, který vstřelil již svou třicátou branku v dresu Reds. "Jsem za něj velice šťastný. Je to skvělý hráč a dělá pro nás to nejlepší, co může. Máme štěstí, že jej máme v týmu," řekl k jeho osobě Mané.