Redknapp: Tottenham může vyhrát Ligu mistrů

Podle Jamieho Redknappa Tottenham včera ukázal svou obrovskou kvalitu, která může Kohouty dovést až k titulu v Lize mistrů. Bývalý hráč Liverpoolu či Tottenhamu vyzdvihl především výkon Christiana Eriksena, který se směle může rovnat například Philippe Coutinhovi.

Redknapp: Tottenham může vyhrát Ligu mistrů
Jamie Redknapp v debatě SkySports po utkání Ligy mistrů mezi Tottenhamem a Juventusem prohlásil, že právě Kohouti mohou na konci sezóny zvednout ušatý pohár nad svou hlavu.

"Jestli mohou vyhrát Ligu mistrů? Absolutně a stejnou šanci má i Liverpool. Oba kluby mají totiž speciální hráče," uvedl Redknapp, který v dalším průběhu mluvil především o Tottenhamu.

"Na začátku sezóny každý hovořil o šířce sestavy Tottenhamu, jenže sestava je to neuvěřitelně silná. Byl jsem ohromen výkonem Davinsona Sancheze, který je nyní všestranným hráčem. Překvapuje mě, že v lize nemají více bodů," pokračoval bývalý hráč Kohoutů, podle kterého byl ale hlavní hvězdou utkání Christian Eriksen.

"Je jednoduše skvělý hráč, technicky na vysoké úrovni a může se rovnat s Philippe Coutinhem. Dělá hru tak jednoduchou a včera to byl od něj parádní výkon. Je to speciální hráč, je to jejich Kevin de Bruyne," odpovídal následně Redknapp na téma Christian Eriksen a doplnil, že Tottenham je nyní jasným favoritem.

"Tottenham je nyní horkým favoritem, i když Juventus je samozřejmě stále nebezpečný. Ale jestli Tottenham bude mít správný plán, může porazit jakýkoliv celek," doplnil Redknapp. K jeho názoru se přiklonil i Danny Higginbotham, bývalý obránce Manchesteru United či Stoke City. "Je to neuvěřitelný výsledek. Podívejte se na tu mentalitu. Po devíti minutách 2:0 a pak tohle, ukázali svou zralost."