Špatná obrana a zasloužené vítězství, naříkal po dalším nezdaru Klopp

Po skvělé výhře proti Manchesteru City přišel krach v lize proti poslední Swansea a tento víkend i konec ve 4. kole FA Cupu. Liverpool doma senzačně nestačil na West Brom a manažer Jürgen Klopp tak znovu nemůže být spokojený.

Špatná obrana a zasloužené vítězství, naříkal po dalším nezdaru Klopp
Řekli si snad hráči Reds, že po vítězném šlágru proti Citizens už vše půjde hladce a že porazí kohokoliv? Po výhře nad jasným lídrem soutěže totiž Liverpoo prohospodařil hned dva zápasy, do kterých šel jako jasný favorit.

Nejprve prohrál v lize proti poslední Swansea, včera následně nezvládl 4. kolo FA Cupu proti West Bromu. Liverpool i s Virgilem van Dijkem ukázal velmi špatnou defenzivu a hned třikrát v utkání inkasoval.

"V rozhodujících chvílích to byla velmi špatná obrana. Špatná obrana většinou znamená špatné rozhodnutí," uvedl Klopp, podle kterého si West Brom navíc zasloužil vyhrát. "Nerad to říkám, ale upřímně musím potvrdit, že si hosté zasloužili vyhrát. Složil jsem jim tak kompliment," přiznával nespokojený německý manažer.

"Myslím, že potřebujeme noc na to, abychom si zanalyzovali zápas a promluvili si s hráči. Chtěli jsme ukázat, že v této soutěži chceme zůstat. Místo toho budeme zítra analyzovat porážku,"
doplňoval Jürgen Klopp.