EL: Hull zahájil cestu Evropou remízou s Trenčínem

Fotbalisté Hullu svoji premiérovou účast v pohárové Evropě zahájili remízou 0:0 s Trenčínem. Zklamaný odjíždí ze Slovenska především záložník Tom Huddlestone, který ve druhém poločase neproměnil pokutový kop.

Svěřenci trenér Steva Bruce měli od začátku lepší příležitosti, činil se zejména útočník Shane Long, ale skórovat se hostům nedařilo.

Až po hodině hry domácí Čögley podcenil souboj právě s Longem na levé straně, čehož irský forvard ihned využil a domácí zadák jej zastavil jen za cenu nedovoleného zákroku. K penaltě se postavil Huddlestone, ovšem brankář Volešák jeho střelu k pravé tyči kryl.

Penalta anglický celek poznamenala a ve zbytku zápasu měl vážnější příležitosti naopak Trenčín. Malec však v nadějné šanci mířil těsně nad branku Hullu a v předposlední minutě Lobotkův pokus odvrátila obrana na roh.

AS Trenčín – Hull City 0:0

Žluté karty: Mišák, Hajradinovič – Huddlestone, Livermore, Davies

Trenčín: Volešák – Čögley, Ramón, Kleščík, Rundič – Lobotka – Hajradinovič (88. Opatovský), Mišák (84. Mondek) – Kubík (68. Malec), Holúbek, Simon
Hull: McGregor – Davies, Chester, Bruce, Rosenior – Elmohamady, Livermore, Meyler (65. Snodgrass), Huddlestone – Long (86. Jelavič), Aluko (65. Ince)