Footballový boulevard – neděle 29.06.2014

Manchester United i Arsenal chtějí získat Alexise Sáncheze, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – neděle 29.06.2014
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Arsenal plánuje velké nákupy – ze Southamptonu chce získat záložníka Morgana Schneiderlina a z Barcelony zase křídelníka Alexise Sáncheze. (Sunday Express)


Skvělé výkony nizozemského křídelníka Memphise Depaye, kterými se prezentuje na právě probíhajícím světovém šampionátu, hráči vynesly zájem ze strany Manchesteru United, Manchesteru City nebo Tottenhamu. (Daily Star Sunday)

Real Madrid připravuje lukrativní nabídku na Raheema Sterlinga, devatenáctiletého křídelníka Liverpoolu. (Sunday Mirror)

Zpátky do Anglie by se po dvouleté pauze mohl vrátit záložník Nigel de Jong, bývalého středopolaře Manchesteru City tentokrát lákají v konkurenčním Manchesteru United. (Daily Star Sunday)

Hlavní pozornost však kouč Louis van Gaal zaměřil na Alexise Sáncheze, za chilského rychlíka Barcelony je ochoten zaplatit až 40 milionů liber. (Sunday Sun)

Pozadu na letním přestupovém trhu určitě nezůstane ani Chelsea, která vyhlíží možný příchod dvaadvacetiletého záložníka Williama Carvalha ze Sportingu Lisabon. (Sunday Mirror)

Mimoto se tým ze Stamford Bridge intenzivně zajímá o záložníka Paula Pogbu z Juventusu, za kterého je prý připraven nabídnout 60 milionů liber. (Mail on Sunday)

Trenér Arséne Wenger označil chilského záložníka Artura Vidala za hráče, který „má úplně všechno, co fotbalista potřebuje“. Vypadá to, že Arsenal a Manchester United se během léta pokusí Vidala získat do svých řad. (Sunday Express)

Manchester United se ale díky osobě kouče Louise van Gaala zaměřuje hlavně na hráče nizozemské reprezentace, vedle zmíněných Memphise Depaye nebo Nigela de Jonga je s přestupem na Old Trafford spojován i dvaadvacetiletý obránce Stefan De Vrij. (Sunday Express)

OSTATNÍ FÁMY


Vedení Liverpoolu se hodlá obrátit na FIFU s žádostí, aby útočník Luis Suárez mohl během svého trestu s klubem alespoň plnohodnotně trénovat. (Sunday Express)

Čtyřměsíční trest pro Suáreze vyvolal spekulace o tom, zda by Liverpool problémového útočníka neměl raději zpeněžit. To si určitě nemyslí obránce Rio Ferdinand, který uvedl, že kdyby byl koučem Liverpoolu, určitě by si Suáreze nechal. (Mail on Sunday)

...A JEDNA NAKONEC


Záložník Park Ji-Sung už sice ukončil svou fotbalovou kariéru, ale dlouhé a úspěšné angažmá v Manchesteru United stále nosí ve svém srdci. To jasně demonstroval na svých svatebních pozvánkách, kde mj. nechybí tribuny Old Trafford a nápis „svatba snů“, která odkazuje na proslulý název „divadlo snů“, jak se stadionu Red Devils přezdívá. (101greatgoals)

Pozn.: 1 libra = přibližně 34 korun

Footballový boulevard - sobota 28.06.2014