Hull získal nejdražšího hráče své historie - záložníka Livermora

Anglický záložník Jake Livermore se natrvalo stěhuje z Tottenhamu do Hullu City. Hráč, který v uplynulé sezóně na KC Stadium úspěšně hostoval, se s přestupovou částkou 8 milionů liber stal nejdražší posilou Tigers v jejich historii.

Hull získal nejdražšího hráče své historie - záložníka Livermora
Čtyřiadvacetiletý fotbalista byl dříve považován za obrovský talent anglického fotbalu, ale v poslední době se z popředí zájmu vytratil a ke svému premiérovému startu v anglické reprezentaci ze srpna roku 2012 zatím žádný další nepřidal. Svou lehce uvadající kariéru se tak pokusí znovu nakopnout v Hullu, kde podepsal smlouvu na tři roky.

„Moc mě těší, že jsem se mohl k Hullu připojit natrvalo. Loňské hostování pro mě bylo příjemné, celou sezónu jsem si užil a věřím, že další roky budou ještě lepší,“ prohlásil hráč, jenž v uplynulé sezóně odehrál v dresu „tygrů“ solidní porci 41 utkání a probojoval se s týmem až do finále FA Cupu.

„Hned po skončení sezóny jsem věděl, že tady chci zůstat i příští rok. Jakmile se kluby domluvily na přestupové částce, nebylo vůbec co řešit,“ zakončil fotbalista, který přestupovou částkou předčil doposud nejdražší klubovou posilu – útočníka Shana Longa. Ten na KC Stadium přišel v lednu za 7 milionů liber.