Suárezův kousanec udělal radost 167 sázkařům

Incident, který vůbec nepatří na fotbalové trávníky, rozradostnil 167 sázkařů, kteří si vsadili na to, že útočník Uruguaye a Liverpoolu Luis Suárez na mistrovství světa předvede další zkrat a zakousne se do svého soupeře – celkově si přišli na téměř jeden a půl milionu korun.

Suárezův kousanec udělal radost 167 sázkařům
Sázkařský svět nabízí stále rozmanitější příležitosti. Online sázková kancelář Betsson před světovým šampionátem v Brazílii umožnila sázkařům vsadit si v kurzu 175:1 na to, že Suárez potřetí v kariéře kousne některého ze soupeřů.

Forvard Liverpoolu naplnil tipy sázkařů v úterním duelu s Itálií, kde při vítězství svého týmu 1:0 nad Itálií kousl do ramena obránce Giorgia Chielliniho. Přestože FIFA ještě oficiálně nevyřkla žádný verdikt a ani kousnutí nepotvrdila, kancelář již vyplatila výhry.

Celkem si 167 sázkařů rozdělilo mezi sebe 44 tisíc liber, tedy téměř jeden a půl milionu korun. Nejvyšší výhra činila přibližně dva tisíce liber, což je v přepočtu asi 66 tisíc korun.

Suárez už před úterním incidentem v době působení v Ajaxu Amsterdam kousl Otmana Bakkala z PSV Eindhoven, už jako hráč Liverpoolu loni v dubnu podobným způsobem hryzl Branislava Ivanoviče z londýnské Chelsea. Od FIFA mu hrozí až dvouletý zákaz činnosti.