Footballový boulevard – pátek 28.03.2014

Obránce Ashleyho Colea nahání do svých řad Liverpool, jakož i další fotbalové fámy ve výběru z internetových, resp. papírových stránek britských médií.

Footballový boulevard – pátek 28.03.2014
PŘESTUPOVÉ FÁMY

Francouzský Paris Saint Germain usiluje o záložníky Edena Hazarda a Oscara z londýnské Chelsea. (Daily Telegraph)

Trenér Liverpoolu Brendan Rodgers údajně nabídne smlouvu obránci Chelsea Ashleymu Coleovi, o kterého má zájem také New York Red Bulls. (Daily Star)

Tottenham zvažuje opětovný nákup obránce Stevena Caulkera, kterého v létě prodal za devět milionů liber do Cardiffu. (Guardian)

Podle ředitele Interu Milán Piera Ausilia chce italský celek získat buď Fernanda Torrese z Chelsea, nebo Edina Džeka z Manchesteru City. (Daily Express)

Do Interu Milán v létě patrně zamíří také Alex Song, kterého chtěl ulovit i Manchester United. (talksport)

Everton se v příští sezoně pokusí probojovat do Ligy mistrů a trenér Roberto Martínez bude mít k dispozici 20 milionů liber na nové posily. (Daily Mail)

OSTATNÍ FÁMY

Jedenadvacetiletý záložník Josh McEachran, který z Chelsea hostuje ve Wiganu, věří, že se může probít do prvního týmu Blues. (Daily Express)

Manchester United zřejmě bude muset posílit počet pořadatelů kolem domácí lavičky, kde v derby s Citizens před nazlobenými fanoušky hlídal trenéra Davida Moyese jen jeden člověk. (Sun)

Mizerná sezona Manchesteru United podle výkonného ředitele Premier League Richarda Scudamora dopadá na dobré jméno celé soutěže. (Daily Telegraph)

Sázková kancelář William Hill vypsala na zisk ligového titulu Manchesteru United v příští sezoně kurs 7:1. (Racing Post)

Bývalý záložník Arsenalu Robert Pires se zastal Mesuta Özila. Francouz podával ve své první sezoně u Gunners prý stejně špatné výkony jako Němec. (Daily Mirror)

…A JEDNA NAKONEC

Druholigový Queens Park Rangers prý v minulosti odmítl možnost podepsat smlouvu s šestnáctiletým Zlatanem Ibrahimovičem. (Daily Mail)

Pozn.: 1 libra = přibližně 33 korun

Footballový boulevard – čtvrtek 27.03.2014