Laporte odletěl do Barcelony, má za sebou operaci kolena

Aymeric Laporte včera odletěl z Manchesteru do Barcelony a dnes se podrobil operaci zraněného kolena. Délka rekonvalescence známa není.

Laporte odletěl do Barcelony, má za sebou operaci kolena

Manchester City sice Brighton o víkendu zdolal jednoznačně 4:0, přišel ovšem o Aymerica Laporteho. Francouzský obránce se v první půli dostal do kontaktu s Adamem Websterem a kvůli zranění kolene musel střídat.

Stalo se ve 34. minutě, následné podrobné vyšetření ukázalo na poranění menisku a chrupavky. Laporte tak včera odletěl do Barcelony a dnes se úspěšně podrobil operaci, kterou provedl doktor Ramon Cugat.

"Aymeric Laporte podstoupil operaci kolene poté, co si poškodil chrupavku a laterální meniskus," stojí v oficiálním prohlášení klubu. "Operace, kterou provedl lékař Ramon Cugat v Barceloně, byla úspěšná a podrobnější prognóza bude brzy všem poskytnuta," dodává úřadující šampión.

Po odchodu Vincenta Kompanyho a zranění lýtka Johna Stonese je nyní jediným zdravým stoperem Nicolas Otamendi. Délka rekonvalescence pětadvacetiletého Francouze zatím známa není.