Zidane: Kdybych si na svůj tým měl jen stěžovat, musel bych si najít jinou práci

Při pohledu na tabulku španělské nejvyšší soutěže je patrné, že dva největší aspiranti na titul zatím ztrácí. Barcelona v sobotu podruhé ze tří zápasů remizovala, Real čeká v neděli večer bitva na půdě Villarrealu. Staronový kouč Bílého baletu Zinedine Zidane však svému týmu plně důvěřuje a navíc nahlodal mysl všech zvědavých novinářů, když před nimi řekl, že možná ještě jednu bombu v závěru letního přestupového okna představí.

Zidane: Kdybych si na svůj tým měl jen stěžovat, musel bych si najít jinou práci

Real má zatím na svém kontě jednu výhru a remízu. V počátcích celé soutěže to není nic špatného, ale i tak Zidane cítí, že z týmu jde vymáčknout ještě lépe. „Myslím, že jsme se během léta připravili dobře, ale ještě je co zlepšovat. Konkurence je ve Španělsku rok od roku větší a každý ztráta nás může na konci mrzet,“ rozpovídal se francouzský stratég na předzápasové tiskové konferenci.

 Prakticky celý týden se hojně spekulovalo o tom, že by kostarický brankář Keylor Navas mohl San Bernabéu opustit. Nakonec se tak ale zřejmě nestane, přestože v týmu působí i belgická jednička Thibaut Courtois. „Jsem maximálně spokojený, jaké hráče mám k dispozici. Proč bych si na ně měl v každém rozhovoru stěžovat? Kdybych to tak dělal, tak bych si musel raději najít novou práci,“ pokračoval Zidane.

Real během letního přestupového okna výrazně zbrojil. Přestože možnost získat nové hráče již brzy skončí, nevyloučil, že by mohl v samotném závěru urvat ještě nějaké zvučné jméno pro svůj záměr. „Do pondělní půlnoci se může stát ještě cokoliv. Jedna bomba, dvě bomby… já fakt nevím. Uvidíme,“ zůstal tajemný, aby neprozradil něco nevhodného.