Neymarův nákladný návrat do Katalánska by mohl odnést Rakitič. Ten by s Paříží neměl problém

Barcelonské námluvy s pařížským Neymarem by se měly chýlit ke konci, s tím, že katalánský titán měl do své nejnovější nabídky zařadit také chorvatského vicemistra světa Ivana Rakitiče.

Neymarův nákladný návrat do Katalánska by mohl odnést Rakitič. Ten by s Paříží neměl problém

Píše to alespoň španělský list Sport, který zmínil i to, že vedení PSG si žádalo také Ousmane Dembélého, který by mohl po rozhovorech s Barcelonou dorazit do Parku princů na hostování (jeho agent však stále opakuje verzi o setrvání na současném místě).

Aktuálně už je v transferovém dialogu zapleteno také jméno bývalého záložníka Schalke 04, Basileje či Sevilly, který by mohl dorazit pod Eiffelovku na trvalý přestup.

Sám jednatřicetiletý středopolař měl barcelonskému vedení sdělit, že by to přijal. Právě s těmito dvěma hráči by pak úřadující šampion LaLigy zaplatil protistraně "jen" 125 milionů eur.

Průlomem potřebným k uzavření dohody a ukončení dlouhých jednání by mohlo být začlenění Rakitiče. Na Camp Nou by si také snížili finanční strop, protože by se zbavili platů Dembélého s Rakitičem.

I to je nutné k podpisu sedmadvacetiletého Kanárka s minulostí v Santosu, jenž je součástí Ligue 1 od roku 2017 a drží si status nejdražšího hráče planety.