Konec v Liverpoolu by veterána mrzet nemusel. Podpis Stekelenburga zvažuje Real

Velezkušený brankář Maarten Stekelenburg se stal podle informací britského listu The Daily Mail cílem pro slovutný Real Madrid.

Konec v Liverpoolu by veterána mrzet nemusel. Podpis Stekelenburga zvažuje Real

Bílý balet si ho měl překvapivě vyhlédnout jako novou dvojku, neboť dvaatřicetiletý Kostaričan Keylor Navas po pěti madridských letech nejspíš zmizí, protože se cítí více, než jen na lavičku.

Ještě minulé léto přitahoval náhradník Belgičana Thibauta Courtoise zájem francouzského giganta Paris Saint-Germain. Byť by si ho Zinedine Zidane rád ponechal na San Bernabéu jakožto záložní variantu, pokud mu jeho plány nevyjdou, Los Blancos mohou sáhnout po ostříleném rodákovi ze země tulipánů.

Přestupové okno se ve španělské LaLize zavírá již 2. září. Jakákoliv dohoda tak bude muset být dokončena s ohledem na tento deadline.

Brzy sedmatřicetiletý veterán s pěknou minulostí v Ajaxu Amsterdam, AS Řím, Fulhamu, Monaku či Southamptonu chytal za liverpoolské Toffees z Goodison Parku jen ve své první sezoně u řeky Mersey a následující ročníky už byl jen náhradníkem. Před pár dny ještě seděl 197 centimetrů vysoký gólman na lavičce proti Aston Ville.

Další variantou je stejně starý Španěl Pepe Reina z AC Milán, který ve své rodné zemi nepůsobil necelých patnáct let.