Hašek objal i sudího: Bylo to extrémní divadlo, tak jsme ho dohráli až do konce. Myslím, že to nevadilo ničemu

Martin Hašek vede vršovické Klokany již od dubna 2017, čili více než dva roky a takových obratů, jaký se jeho vršovickým svěřencům povedl o víkendu proti Sigmě, mnoho nezažil.

Hašek objal i sudího: Bylo to extrémní divadlo, tak jsme ho dohráli až do konce. Myslím, že to nevadilo ničemu

Hanáci v Ďolíčku vedli i po více než hodině hry rozdílem dvou branek a zdálo se, že si v metropoli pohodlně dokráčí pro plný počet bodů. Podaný, Hůlka a Bartek se však tomu vzepřeli a před více než pěti tisíci diváky rozhodli o tom, že úspěch slavil domácí zelenobílý soubor.

"Už o poločase mě teď někteří odvolávali, ale když jsme dali na 2:2, celý stadion šel s námi do posledního diváka. Závěrečný gól byl důsledek toho, jaká energie byla na stadionu," rozplýval se mladší bratr hokejové legendy Dominika Haška.

"Vstali jsme z mrtvých. Bylo zajímavý vidět tu proměnu, když naši hráči za stavu 0:2 nemohli běhat a najednou po 2:2 začali po hřišti lítat, jakoby si něčeho šňupli, jak já říkám. Jakej obrovskej dopad má psychickej stav na projev ve fyzické rovině," pokračoval nadřízený Pokorného, Vacka, Jindřiška a spol.

Radost z druhého tříbodového zisku v sezoně byla obří. "Neskutečnej příval ohromně silnejch, pozitivních emocí. Skákali jsme všichni na sebe a objímali se. Když vyhraješ poté, co 2:0 prohráváš a povede se to v poslední minutě, tak se to násobí," doplnil bývalý kormidelník Sparty či Pardubic.

Ten byl v takové euforii, že objal i jednoho z rozhodčích, což zrovna není příliš obvyklé. "Schválně. To jsem byl takovém rauši, já chtěj obejmout celej svět. Byl blízko. Neměl bych tohle dělat, ale byla poslední minuta, emoce byly takový, že to je pochopitelný. Je to divadlo pro diváka. Tohle bylo extrémní divadlo, tak jsme ho dohráli až do konce. Myslím, že to nevadilo ničemu," uzavřel devětačtyřicetiletý odborník, jehož týmu patří po šesti kolech průběžná devátá pozice se stejným bodovým ziskem jako Olomouc a Příbram.