Funkcionářská změna v Plzni: Sportovního ředitele i hlavního skauta Myslivečka střídá Psotka

Součástí Viktorie Plzeň již není František Mysliveček, jenž ve Štruncových sadech zastával jak funkci sportovního ředitele, tak pozici hlavního skauta.

Funkcionářská změna v Plzni: Sportovního ředitele i hlavního skauta Myslivečka střídá Psotka

Podle všeho ukončil své působení v klubu kvůli odlišnému názoru na směřování klubu, který vede majitel Tomáš Paclík a generální manažer Adolf Šádek.

Mysliveček, jenž v minulosti prošel také Slovanem Liberec, působil ve Viktorii od roku 2010. V roce 2005 byl potrestán disciplinární komisí FAČR dvouletým zákazem činnosti a stotisícovou pokutou za ovlivnění duelu Slovan - Zlín.

Jak média informoval tiskový mluvčí západočeské značky Václav Hanzlík, role sportovního ředitele se ujal Zdeněk Psotka, který dosud zastával stejnou pozici u plzeňské mládeže.

Pětačtyřicetiletý rodák z Olomouce působil až do příchodu do Plzně jakožto trenér. Nejprve v Sigmě, kde prošel více kategoriemi, poté v Senici. Funkcionářem je až v posledních třech letech.

Po Myslivečkovi, který často komunikoval s Pavlem Vrbou ohledně nových tváří, by mělo Doosan arénu opustit i několik hráčů. Důvodem je předčasný konec v evropských pohárech.