Ještě počkej, vzkazuje Neapol volnému Llorentemu. Kdo další by bral "Lvího krále"?

Fernando Llorente, jenž před několika týdny zamával Tottenhamu Hotspur, je užším kontaktu s italskou Neapolí, jež začíná nový ročník Serie A proti toskánským Fialkám.

Ještě počkej, vzkazuje Neapol volnému Llorentemu. Kdo další by bral "Lvího krále"?

Pod Vesuvem působící Carlo Ancelotti má sice na útočné soupisce jména jako Verdi, Mertens, Yunes, Milik, Insigne i Callejón, ale vzhledem k nemalým ambicím by obří zkušenosti bral.

Sportovní šéf SSC Cristiano Giuntoli požádal bývalého španělského reprezentanta, aby jim dal na oficiální nabídku čas do pondělního večera.

Funkcionář z jihu Apeninského poloostrova se totiž stále nevzdal snu o příchodu Maura Icardiho z Interu, i když se vyjednávání s Nerazzurri ukázala jako velmi obtížná.

Nebezpečí pro Neapol však může být v tom, že někdejší ofenzivní borec Bilbaa, Sevilly, Swansea City či Juventusu nemá dostatek nabídek a vzhledem k rozbíhajícímu fotbalovému kolotoči může vzít první vážnou, která ho osloví.

V kontaktu se čtyřiatřicetiletým střelcem z Pamlony jsou mimo jiné i Inter Milán, Fiorentina a Lazio Řím. Návrat do Serie A tady zřejmě vyjde tak či tak.