Csaplára těší výsledkový pokrok, ačkoliv ještě vidí slepá místa. Spraví to avizované posily?

Černá venkovní série byla prolomena, a to ve velkém stylu. Svěřenci trenéra Josefa Csaplára vyhráli 3:0 na půdě Opavy, kde byli povětšinu utkání lepším týmem. Nyní je potřeba se zaměřit na další ligová kola a taktéž na případné posily. 

Csaplára těší výsledkový pokrok, ačkoliv ještě vidí slepá místa. Spraví to avizované posily?

Zlín se do toho proti Opavě možná až nečekaně vrhnul po hlavě, když si několik příležitostí vypracoval ještě v první půli. V té však padla jenom jediná branka, a to těsně před odchodem do kabin.

„Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Mít trochu více kvality, tak jsme mohli rozhodnout už v prvním poločase, kdy jsme měli opravdu nevšední množství šancí zakončení. Ve druhém poločase jsme to jenom potvrdili,“ těšilo trenéra Ševců.

Zlín tak protrhl jednu velkou sérii, během níž osmkrát na venkovním hřišti neuspěl. A co hůř, podařilo se mu během ní dát dohromady jenom dva góly. Nyní to byly branky tři, a to rovnou v jednom utkání.

„Jsem spokojený s výkonem, ale řekl bych, že například se Slavií jsme hráli ještě lépe. Zároveň stále nemůžu nevidět tu spoustu hluchých míst, jako jsou některé hloupé a jednoduché ztráty,“ přibližoval lodivod zlínské lavičky, čímž se snažil naznačit, že pokrok ve hře je už delší dobu, pouze se to nepromítlo na výsledku skóre.

A vzhledem k tomu, že se pomalu blíží konec přestupového období, tak bude potřeba doladit poslední změny v kádru. Ty se mimo jiné týkají i Ševců, kde se dají očekávat jak příchody, tak i odchody.

„Mohu potvrdit, že už s nějakými hráči jednáme. Já jsem nadefinoval, jaké typy bychom asi potřebovali,  ale jak to dopadne, to už bude věcí Zdeňka Grygery,“ dodával Josef Csaplár na pozápasové tiskové konferenci.