Conte se zlobil na novináře, že si vymýšlí Perišičův odchod. On však nakonec přeci jen odešel

Aneb když jedna ruka neví, co dělá ta druhá. V podobné situaci se ocitl nový kouč Interu Milán Antonio Conte, který si už uzavíral představy o tom, jak by mohl vypadat jeho tým pro příští sezonu. Nakonec mu z něho vypadl jeden velmi důležitý článek, s jehož odchodem ani on sám nepočítal.

Conte se zlobil na novináře, že si vymýšlí Perišičův odchod. On však nakonec přeci jen odešel

Prakticky celé léto se spekulovalo o tom, že Ivan Perišič opustí Inter Milán a vydá se vstříc novým zážitkům. Jednalo se o zprávy, které se nezakládaly o žádný důvěryhodný zdroj, a tak se kormidelník Antonio Conte několikrát zlobil na novináře, že si vymýšlí nesmysly, když o takovéto věci vůbec píšou. „Jaký to asi může mít vliv na hráče?“ ptal se. A odpovědi se nedočkal. Pak za ním ale jednoho dne přišel Perišič, že opravdu odchází…

„Conte byl velmi, velmi, velmi překvapený, když za ním Ivan přišel s prosbou, že chce odejít. Celou dobu se zlobil na media, která psala o jeho přestupu, ale nakonec se stejně dozvěděl, že s ním nemůže počítat, protože opravdu odchází,“ odhaloval agent chorvatského křídelníka. „Perišičův přestup do Bayernu změnil hodně věcí. Conte byl opravdu naštvaný, najednou s ním totiž nemohl počítat.“

Bavorský gigant se snažil podepsat Leroye Saného z Manchesteru City, jenže ten si přetrhal kolenní vazy a skoro celou nadcházející sezonu si posedí mimo hru. I kvůli tomu sáhlo vedení Bayernu po levnější alternativě, když na jednoroční hostování přivedlo Ivana Perišiče z Interu.

„Ivan je velmi šťastný, že se tento krok povedl. Bayern je pro něho nejlepší možnou volbou. I Inter mu seděl, ale tohle je jednoznačně krok kupředu. A jestli se za rok vrátí zpátky do Itálie? Kdoví! Nikdy neříkejte nikdy, ale momentálně to nemohu prozradit,“ dodával hráčův agent.