Náš sen se rozplynul, smutnil trenér Boleslavi Weber po prohře s FCSB gólem z 91. minuty

Mladá Boleslav vypadla z Evropské ligy s FCSB po statečném výkonu. Po slibné venkovní remíze doma dlouho držela stav bez branek. Až v 91. minutě vstřelil první gól dvojutkání Rumun Pantiru a veškeré naděje Boleslavi byly pryč. Obrovské zklamání neskrýval na pozápasové tiskové konferenci ani hlavní trenér Středočechů Jozef Weber.

Náš sen se rozplynul, smutnil trenér Boleslavi Weber po prohře s FCSB gólem z 91. minuty

„Náš sen se rozplynul. Když chceme takového soupeře porazit, musíme těch několik šancí proměnit a podat nadprůměrný výkon. To se nám v některých částech utkání povedlo, ale ne tak dlouho, abychom to zvládli. Plus naivita, vyloučení, ztráty. Soupeř byl lepší, postoupil, ale musím říct, že jsme byli kousíček od toho a dlouho mě to bude mrzet,“ prohlásil Weber na pozápasové tiskové konferenci.

„Tím, že se to nepřetavilo do branky, tlak upadal a naopak Steaua přebrala iniciativu. V takovém zápase musíte udělat něco výjimečného a my jsme v tu chvíli měli vést 1:0. To utkání by se určitě vyvíjelo jinak,“ dodal Weber.

Boleslavští se ale určitě nemají za co stydět. V rámci Evropské ligy skončili ve stejném předkole jako čeští velikání Sparta Praha a Viktoria Plzeň a dokonce se dostali dál než Jablonec, o nemž se předpokládalo, že Boleslav předčí. A právě s Jabloncem se Mladá Boleslav již tuto neděli utká v rámci 6. kola Fortuna ligy na jeho hřišti. O týden později Mladá Boleslav přivítá nováčka z Českých Budějovic.