Zmrhal a Matějů by se mohli dočkat zajímavého spoluhráče, Brescia se stále pere o Balotelliho

Poslední roky strávil v současnosti již devětadvacetiletý italský útočník Mario Balotelli ve francouzské Ligue 1, v níž oblékal dresy Nice a Olympique Marseille.

Zmrhal a Matějů by se mohli dočkat zajímavého spoluhráče, Brescia se stále pere o Balotelliho

Aktuálně už je však někdejší střelec Interu Milán, Manchesteru City, AC Milán či Liverpoolu volným hráčem, který si zatím stále nevybral nové působiště.

V poslední době se zdálo, že by se mohl rodák z Palerma odebrat poprvé ve své kariéře mimo Starý kontinent, neboť projevilo vážný zájem brazilské Flamengo.

Nevzdávají se však ani další dlouhodobí zájemci, jako například Brescia, ve které svého času "Super Mario" fotbalově vyrůstal.

Tým ze stadionu Maria Rigamontiho pro více než 27 tisíc diváků, jemuž začíná sezona v neděli proti Perugii (Coppa Italia), měl dorovnat nabídku jihoamerické značky a střelce se snaží získat za každou cenu.

Klub, ve kterém začne svůj druhý rok třiadvacetiletý obránce Aleš Matějů a první zahraniční mise v něm čeká také o tři roky staršího Jaromíra Zmrhala, má mít pro Balotelliho připravenou smlouvu na tři miliony eur ročně, s tím, že by se mohla navýšit ještě o další výkonnostní bonusy.

Teď už to bude pouze na rozhodnutí kontroverzního forvarda, zda se odebere na zahraniční dobrodružství, nebo se vrátí domů...