České Budějovice si berou z Olomouce odstaveného stopera. Jak to mají se Sivokem?

Na Hané nevyužitý stoper Roman Polom mění působiště. Tento týden podepsal dvouletou smlouvu v Dynamu České Budějovice, které ho bude moci využít již v pátečním klání šestého ligového kola proti Slavii.

České Budějovice si berou z Olomouce odstaveného stopera. Jak to mají se Sivokem?

Nová defenzivní posila kouče Davida Horejše už prošla v průběhu své kariéry několika kluby včetně Sokolova, Sparty, Dukly, Hradce Králové nebo Mladé Boleslavi, s tím, že v nejvyšší soutěži má na kontě 60 startů a tři přesné zásahy.

Poslední dvě sezony strávil právě na Andrově stadionu, kde mu však pšenka příliš nekvetla a do základní sestavy nepatřil ani za Václava Jílka, ani za jeho nástupce Radoslava Látala. Pouhých 17 startů za kompletní dva ročníky a start třetího jsou toho důkazem.

I když by se mohlo zdát, že jihočeský nováček jeho příchodem ukončil snahu o Tomáše Sivoka, jenž na Střeleckém ostrově řadu týdnů trénuje, generální manažer Martin Vozábal to vyvrátil.

"Určitě to neznamená, že když přišel Roman Polom, že nepřijde Tomáš Sivok. Situace je stále otevřená a věříme v to, že se s Tomášem nakonec dohodneme," vzkázal jihočeský funkcionář na adresu někdejšího českého reprezentanta.